Podpora

Obraciam sa na firmy, športových priaznivcov, záujemcov o zdravý spôsob života, so žiadosťou podporovať činnosti pre verejnosť prezentované aj formou týchto stránok.

Hľadám spoluprácu, sponzora, darcu a podobne, pre účasť na turistickom živote, podujatiach a dianí v prírode, na horách. Pretože s hocijakou pomocou je možno lepšie organizovať podujatia, osloviť ešte tých, čo chcú pobyt v prírode, ale potrebujú pomocnú ruku.

Nejedná sa o finančné dary, (horami.sk nie je neziskovkou, združením) ale o vecné drobné užitočné a upomienkové dary, tričká, čiapky, športové súčasti, pre účastníkov organizovaných podujatí, aby sme tak spolu podporili zdravý pohyb, šport, rekreáciu, zmysluplný oddych, poznávanie a najmä zdravie.

Ponúkam: priestor pre propagáciu, možnosť byť pri tom, ponúkam byť zdravý, prospešný.

https://horami.sk/uvod/reklama/

Ďakujem

Vlado Čuchran, horami.sk

Vladimír Čuchran
Pôvodne, profesne stavebný technik, na postoch investičných, projektantských, dodávateľských najmä projektant architektúry, prípravár v cestnom staviteľstve. Srdcom horal - turista, horolezec, jaskyniar, horský bežec, ochranca prírody, organizátor, propagátor, nadšenec. Dnes následkom mozgovej mŕtvice invalid. Ako človek, pesimista, nadobudnutý životnou praxou, fejtonista, srandista. Dôchodca 2018
Takéto zobrazenie si vyžaduje registrovať sa v Pinterese. Ako to funguje https://horami.sk/pinterest-pre-teba/ Ďalšie možnosti pri otvorení nejakého pinu a v hľadaní podobného. Ak nie je cesta definovaná, nachádza sa link v podadresároch skupiny https://sk.pinterest.com/vladimircuchran/
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *