Onkokardioturistika  31.ročník – jarná časť  8.apríla 2018

klub http://www.medicinka.sk/

Onkokardioturistika  31.ročník – jarná časť  8.apríla 2018

súčasťou akcie je jarné stretnutie turistov KTMK a 62.otvorenie 100 jarných km

Štart: Sídl.Dargovských hrdinov – Vodojem-lesopark

9,00 – 10,00 prezentácia, občerstvenie, testovanie výkonnosti, váženie

Cieľ: Zelený dvor , kde sa bude merať cholesterol a tuky čo ostanú po túre a kde bude test rovnováhy a vodováhy jednotlivca .

Doprava: najlepšie peši, prípadne sa dajú použiť rôzne kolesa alebo krídla (iba vlastné)

Pozývame všetkých turistov, obyvateľov nášho mesta, ktorí prekonali srdcovo-cievne ochorenie, alebo ktorí sa chcú vyhnúť civilizačným chorobám aktívnym pohybom.

Akcia sa uskutoční za každého počasia, ale naplánované je veľmi pekné počasie a bude možnosť „spaľovania“ tukov. Účastníkom bude meraný krvný tlak a pulz, zásoby tuku . Na otázky účastníkov budú odpovedať lekári a sestričky, ktoré sa zúčastnia našej obľúbenej turistiky.

Kto má zásoby vlastných tukov nech ich dotlačí „pred“ sebou, bude ich mať zmerané (ak sa budú dať) a následne znehodnotené.

 

V Košiciach dňa 3.3.2018                          MUDr. Jutka Karol, predseda KT Medicína
Mobil: 0903 625644

horami@horami.sk
Pôvodne, profesne stavebný technik, na postoch investičných, projektantských, dodávateľských najmä projektant architektúry, prípravár v cestnom staviteľstve. Srdcom horal - turista, horolezec, jaskyniar, horský bežec, ochranca prírody, organizátor, propagátor, nadšenec. Dnes následkom mozgovej mŕtvice invalid. Ako človek, pesimista, nadobudnutý životnou praxou, fejtonista, srandista. Dôchodca 2018
Komentáre
 1. thank you so much!!!

 2. Gurpreen píše:

  Ja by som navrhol rokovania stretnutia uskutočniť v Arche. Jurinová by mohla pozvať Trnavského rodáka arcibiskupa Zvolenského nech ich predtým vysvätí a všetko bude zabudnuté a odpustené. Prajem hlboký duševný zážitok. Jofo nech si dá motílik, aby vzorne reprezentoval. 7 4

  • Vlado horami.sk píše:

   Upozorňujem, že nebudem poskytovať toto prostredie na komunikáciu, ktorá patrí niekde inde, je adresovaná nikomu inému, je dosť nabrúsená a od veci.

 3. apexbike píše:

  Thanks RG. Keep update new game mod

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.