Takto rýchlo z tela dokážete odstrániť kryštalizovanú kyselinu močovú a predísť bolestiam kĺbov!

14.1. 2017horami.sk15628x0 Komentárov

Takto rýchlo z tela dokážete odstrániť kryštalizovanú kyselinu močovú a predísť bolestiam kĺbov!

56293

Dna vzniká poruchami metabolizmu a prebytkom kyseliny močovej vzniká artritída v najmenších kostiach nôh. Obvyklé príznaky tohto ochorenia sú opuchnuté a stuhnuté nohy sprevádzané extrémnymi bolesťami.

Dna tiež spôsobuje prebytok kyseliny močovej v kĺboch, ktorá je neefektívne zneškodnená, alebo sa hromadí. Je to vedľajší produkt purínov, zlúčenín prítomných v mnohých potravinách. Zvýšenie hladiny tejto kyseliny v krvi (hyperurikémia) je často predpokladateľná. To však neznamená, že ľudia s hyperurikémiou túto chorobu určite dostanú.

Keď obličky nedokážu eliminovať kyselinu močovú, kryštalizuje sa a ukladá sa do kĺbov, čo spôsobuje zápal Našťastie existuje niekoľko prírodných prostriedkov, ktoré vám pomôžu odstrániť ju a zlepšiť váš stav. Zmena jedálnička a správny životný štýl je tou správnou cestou, ktorou by ste sa mali vydať.

Vaša strava by mala pozostávať z čerstvého ovocia a zeleniny, chudého mäsa, morských plodov a celozrnných výrobkov. Zníženie príjmu spracovaných cukrov ako je napríklad fruktóza, kukuričný sirup a potraviny s obsahom nasýtených tukov a alkoholu.

Pitie väčšieho množstva vody vám môže pomôcť rovnako – udrží telo dostatočne hydratované a odstráni z tela toxíny aj prebytočnú kyselinu močovú. Hydratovať sa nemusíte len vodou, ale ja prírodnými šťavami, ovocím s obsahom veľkého množstva vody, alebo bylinkovým čajom, no uistite sa, že nie ste v strese.

horami.sk
Admin stránok. Pôvodne, staveb. technik, srdcom horal. Po mozg. mŕtvici 2015 invalid. Dôchodca 2018

Reklamy

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 • Upozornenie

  Články najlepšie nájdeš v rozbaľovacom menu podľa kategórie, alebo všetky v archíve.

  Čo je to Pinterest?

  Pinterest je vlastne nekonečná databáza inšpirácií, nápadov. Môžeš byť odberateľom, ale aj tvorcom svojich záujmových nástenok, kategórií. Nie je to žiaden Facebok a podobne. Vytvoríš si vlastné databázy nápadov.

 • Kategórie článkov
 • Najnovšie články
 • Najčítanejšie články
 • Kalendár zverejnení článkov
  október 2023
  Po Ut St Št Pi So Ne
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • AUTORI PRIDANÝCH ČLÁNKOV
 • Archív článkov
 • Najnovšie komentáre spolu
 • Meta