chvíľu počkaj...

FAQ - OTÁZKY A ODPOVEDE

Otázky, odpovede okolo stránok a o význame pohybu v zdravej prírode, na horách. 

Základné otázky, vysvetlenia.

FAQ

FAQ - nielen otázky a odpovede MOŽNO ČITATEĽA OTRAVUJEM TECHNICKÝMI PODROBNOSŤAMI, je to na ňom, čo všetko…
Celý článok

FAQ

KTORÝM OBLASTIAM SA PORTÁL VENUJE?

Stránky poskytujú servisné informácie pre pobyt návštevníka bez ohľadu na druh jeho aktivity na horách so sledovaním nielen na PC, ale najmä smartfónmi v teréne. 3D trasy umožňujú zobrazenie v Google Earthe, Maps a sú použiteľné pre GPS navigáciu. Informácie o turistických podujatiach je možno podľa návodu dostávať v predstihu ako upozornenia do PC (Outlook), alebo aj v prepojení Googlovských funkcií aj do smartfónu. Pohromade sú aktuálne informácie o počasí a lavínovej situácií, sprievodcovské informácie o lokalitách, strediskách a ale aj s webkamerovým náhľadom na lokalitu, taktiež linky na ubytovanie, dopravu, stravovanie, lyžovanie či kúpanie. Nezabúda sa na zdravie, prevenciu, na liečebne. Pútavé sú panoramatické zábery z rozličných častí Slovenska a sveta. Stránky poskytujú poznatky pre pobyt na horách najmä na Slovensku, pričom je venovaná pozornosť aj zahraničiu.

SÚ INFORMÁCIE NA STRÁNKACH HORAMI.SK AKTUÁLNE?

Množstvo informácií je priamo prepojených cez RSS cudzích stránok, takže sú úplne časovo zhodné a najnovšie so zdrojom. Škoda, že množstvo zaujímavých stránok je žiaľ, takto informačne nedostupných. RSS systém umožňuje dostávať informácie aj priamo aktuálne do PC či smartfónu, čím užívateľovi odpadá prácne naháňanie sa po internetových stránkach. Na stránkach horami je k tomu help.

VLASTNÉ AKTIVITY?

Ohliadnuc od súkromných túr rozličného charakteru, cez kolektívnejšie, autor stránok sa aktívne podieľa na rozličných športových a najmä turistických podujatiach.

ARCHÍV PODUJATÍ

NÁVŠTEVNOSŤ STRÁNOK?

Prevažnou mierou sa na návštevnosti podieľajú návštevy zo Slovenska. REKLAMA Stránky sú preložiteľné aj zabudovaným programom. Stačí si zvoliť jazyk. Samozrejme je možné aj explorermi.