Podpora

Obraciam sa na firmy, športových priaznivcov, záujemcov o zdravý spôsob života, so žiadosťou podporovať činnosti pre verejnosť prezentované aj formou týchto stránok.

Hľadám spoluprácu, sponzora, darcu a podobne, pre účasť na turistickom živote, podujatiach a dianí v prírode, na horách. Pretože s hocijakou pomocou je možno lepšie organizovať podujatia, osloviť ešte tých, čo chcú pobyt v prírode, ale potrebujú pomocnú ruku.

Nejedná sa o finančné dary, (horami.sk nie je neziskovkou, združením) ale o vecné drobné užitočné a upomienkové dary, tričká, čiapky, športové súčasti, pre účastníkov organizovaných podujatí, aby sme tak spolu podporili zdravý pohyb, šport, rekreáciu, zmysluplný oddych, poznávanie a najmä zdravie.

Ponúkam: priestor pre propagáciu, možnosť byť pri tom, ponúkam byť zdravý, prospešný.

Ďakujem

Vlado Čuchran, horami.sk

horami@horami.sk
Pôvodne, profesne stavebný technik, najmä projektant architektúry. Srdcom horal - turista, horolezec, jaskyniar, horský bežec, ochranca prírody, organizátor, propagátor nadšenec. Dnes následkom mozgovej mŕtvice invalid. Ako človek, pesimista, nadobudnutý životnou praxou, fejtonista, srandista. Dôchodca 2018
Pinteres je vlastne nekonečná databáza inšpirácií, nápadov. Môžeš byť odberateľom, ale aj tvorcom svojich záujmových nástenok, kategórií. Nie je to žiaden Facebok a podobne. Vytvoríš si vlastné databázy nápadov.

NAJNOVŠIE  ČLÁNKY

                 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *