Onkokardioturistika  31.ročník – jarná časť  8.apríla 2018

klub http://www.medicinka.sk/

Onkokardioturistika  31.ročník – jarná časť  8.apríla 2018

súčasťou akcie je jarné stretnutie turistov KTMK a 62.otvorenie 100 jarných km

Štart: Sídl.Dargovských hrdinov – Vodojem-lesopark

9,00 – 10,00 prezentácia, občerstvenie, testovanie výkonnosti, váženie

Cieľ: Zelený dvor , kde sa bude merať cholesterol a tuky čo ostanú po túre a kde bude test rovnováhy a vodováhy jednotlivca .

Doprava: najlepšie peši, prípadne sa dajú použiť rôzne kolesa alebo krídla (iba vlastné)

Pozývame všetkých turistov, obyvateľov nášho mesta, ktorí prekonali srdcovo-cievne ochorenie, alebo ktorí sa chcú vyhnúť civilizačným chorobám aktívnym pohybom.

Akcia sa uskutoční za každého počasia, ale naplánované je veľmi pekné počasie a bude možnosť „spaľovania“ tukov. Účastníkom bude meraný krvný tlak a pulz, zásoby tuku . Na otázky účastníkov budú odpovedať lekári a sestričky, ktoré sa zúčastnia našej obľúbenej turistiky.

Kto má zásoby vlastných tukov nech ich dotlačí „pred“ sebou, bude ich mať zmerané (ak sa budú dať) a následne znehodnotené.

 

V Košiciach dňa 3.3.2018                          MUDr. Jutka Karol, predseda KT Medicína
Mobil: 0903 625644

horami@horami.sk
Pôvodne, profesne stavebný technik, najmä projektant architektúry. Srdcom horal - turista, horolezec, jaskyniar, horský bežec, ochranca prírody, organizátor, propagátor nadšenec. Dnes následkom mozgovej mŕtvice invalid. Ako človek, pesimista, nadobudnutý životnou praxou, fejtonista, srandista. Dôchodca 2018
Pinteres je vlastne nekonečná databáza inšpirácií, nápadov. Môžeš byť odberateľom, ale aj tvorcom svojich záujmových nástenok, kategórií. Nie je to žiaden Facebok a podobne. Vytvoríš si vlastné databázy nápadov.

NAJNOVŠIE  ČLÁNKY

                 

Komentáre
 1. thank you so much!!!

 2. Gurpreen píše:

  Ja by som navrhol rokovania stretnutia uskutočniť v Arche. Jurinová by mohla pozvať Trnavského rodáka arcibiskupa Zvolenského nech ich predtým vysvätí a všetko bude zabudnuté a odpustené. Prajem hlboký duševný zážitok. Jofo nech si dá motílik, aby vzorne reprezentoval. 7 4

  • Vlado horami.sk píše:

   Upozorňujem, že nebudem poskytovať toto prostredie na komunikáciu, ktorá patrí niekde inde, je adresovaná nikomu inému, je dosť nabrúsená a od veci.

 3. emza píše:

  A sta mislite da za pocetak uvezemo nekoliko pametnih,skolovanih,a zamislite jos i postenih ljudi? Umesto ove bagre sto sada vlada drzavom,a i ovim nasim gradom. Pa zar nam trebaju neki tamo stranci da upravljaju nasim resursima i bogatstvima sto imamo? Pa naravno da nam trebaju stranci kada imamo rukovodeci kadar koji je sposoban samo da unisti i proda sve ono sto bi normalni,skolovani i sposobni ljudi pretvorili u ogroman kapital ove jadne i bedne zemlje. Dovode strance i hvale se kako su napravili ogromne uspehe,a prodaju nas za bagatelu. Nisu ni ti stranci ludi sto ulazu ogroman novac u Srbiju,ne ulazu zato sto nas vole i da nama bude bolje,vec zato sto smo bedni i sto smo jeftina radna snaga(robovi),dok se pojedinci bogate!!!

 4. Vlado horami.sk píše:

  približný preklad:

  A čo si myslíte, že na začiatku dovážame niekoľko inteligentných, zručných a dokážeme si predstaviť ešte čestnejších ľudí? Namiesto tohto rýpadla, ktoré je teraz pod kontrolou štátu, a tiež v našom meste. Potrebujeme tu aj niektorých cudzincov, aby sme spravovali naše zdroje a zdroje, ktoré máme? Samozrejme, potrebujeme cudzincov, keď máme riadiacich pracovníkov schopných ničiť a predávať všetko, čo by normálni, kvalifikovaní a schopní ľudia zmenili na obrovské hlavné mesto tejto chudobnej a nešťastnej krajiny. Prinášajú cudzincov a chvália, že urobili obrovské úspechy a predávali nás za vrece. Nie sú tvoji cudzinci blázoní, že prinášajú do Srbska obrovské peniaze, nevstupujú, pretože nás milujú a že sme lepšie, ale preto, že sme mizerní a že sme lacná pracovná sila (otroci), kým jednotlivci sú bohatí!

  Takéto komentáre si neželám, ešte ho ponechám, ale príspevky podobného druhu si neprajem a budú vyhadzované.

 5. apexbike píše:

  Thanks RG. Keep update new game mod

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *