ELIXÍR Z TROCH INGREDIENCIÍ S VAMI UROBÍ ZÁZRAKY. TAJNÝ RECEPT NEMECKÝCH LIEČITEĽOV

ELIXÍR Z TROCH INGREDIENCIÍ S VAMI UROBÍ ZÁZRAKY. TAJNÝ RECEPT NEMECKÝCH LIEČITEĽOV

dy ma trápil vysoký krvný tlak. Avšak, pri poslednej kontrole mi kardiológ povedal potešujúcu správu. Výkyvy tlaku boli minulosťou vďaka 4 PL jedného starého receptu. Čas ukázal, že liečba prírodnými prostriedkami je efektívna, netoxická a účinná. Aj to je dôvod, prečo sa ľudia stále viac a viac obracajú na alternatívnu medicínu.

Zmes zázvoru, citrónu a cesnaku

Korene tohto receptu pochádzajú z Nemecka. Elixír sa skladá z troch silných zložiek: citrón, cesnak a zázvor. Každý z nich je sám o sebe veľmi užitočný, ale ak sa skombinujú dohromady, vytvoria liek, ktorý robí divy.

Cesnak je dobre známy pre svoje antibakteriálne, antiseptické a antivírusové vlastnosti. Jeho štruktúru zahŕňa široká škála stopových prvkov: sodík, draslík, vápnik, zinok, fosfor a meď, ktoré majú pozitívny vplyv na cievy. Okrem toho je bohatý na vitamín C, B6, mangán a vlákninu.

чеснок

Zázvor je vynikajúci zdroj prírodného antioxidantu, vhodný pre ľudí, ktorí trpia problémami s trávením. Aktívna látka gingerol, nachádzajúca sa v zázvore, je efektívnym nástrojom na prevenciu a liečbu rakoviny hrubého čreva.

имбирь

A nakoniec citrón – zásobareň vitamínu C. Samotný plod má zásadité vlastnosti, ktoré regulujú hladinu kyslosti v tele. Okrem toho, citrusové plody majú priaznivé účinky na celkový zdravotný stav, zvyšujú imunitnú reakciu a zlepšujú metabolizmus.

лимон

Zmes na báze cesnaku, citrónu, zázvoru a prevarenej vody – vynikajúci liek v boji proti upchatým cievam a vysokému tlaku.

Ingrediencie:

 • 4 citróny so šupkou
 • 4 hlávky cesnaku
 • 2 PL strúhaného zázvoru
 • 500 ml vody

Postup:

 1. Dôkladne opláchnite zázvor a citróny.
 2. Citróny si narežte na plátky spolu so šupkou a nechajte ich chvíľu odstáť.
 3. Olúpte si cesnak aj zázvor.
 4. Zázvor, cesnak a plátky citrónov rozmixujte v mixéri dohladka.
 5. Všetko vylejte do hrnca, zalejte vodou a priveďte za stáleho miešania k varu.
 6. Nechajte vychladnúť a následne preceďte.
 7. Elixír nalejte do sklenenej fľaše a skladujte v chladničke.

настойка

Pite 1 pohár (250ml) 2 hodiny pred raňajkami a pite to počas obdobia 2 týždňov. Pre ešte lepšiu chuť môžete pridať med. Po 2 týždňoch si urobte týždňovú prestávku a následne pokračujte v liečbe.

Tento elixír pomáha vyčistiť artérie v najkratšom čase, stabilizuje krvný tlak, posilní imunitný systém a zlepší vaše celkové zdravie.

Podeľte sa o tento recept aj s vašimi priateľmi. Starajte sa o svoje zdravie a nie o bolesti!

zdroj: takprosto.cc

horami@horami.sk
Pôvodne, profesne stavebný technik, najmä projektant architektúry. Srdcom horal - turista, horolezec, jaskyniar, horský bežec, ochranca prírody, organizátor, propagátor nadšenec. Dnes následkom mozgovej mŕtvice invalid. Ako človek, pesimista, nadobudnutý životnou praxou, fejtonista, srandista. Dôchodca 2018
Pinteres je vlastne nekonečná databáza inšpirácií, nápadov. Môžeš byť odberateľom, ale aj tvorcom svojich záujmových nástenok, kategórií. Nie je to žiaden Facebok a podobne. Vytvoríš si vlastné databázy nápadov.

NAJNOVŠIE  ČLÁNKY

                 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *